Ημερολόγιο Υποβολής Προτάσεων

Στο πλαίσιο της καλύτερης οργάνωσης της διοικητικής λειτουργίας του ΚΕΔΙΒΙΜ ΑΠΘ, σας προτείνουμε να καταθέσετε τις προτάσεις σας για την υλοποίηση νέων επιμορφωτικών προγραμμάτων/Θερινών Σχολείων ή να υποβάλετε την αίτηση για την επανάληψη κύκλου ενός ήδη εγκεκριμένου προγράμματος/Θερινού Σχολείου σύμφωνα με τις κάτωθι ημερομηνίες:

Λήξη προθεσμίας υποβολής αίτησης          Ανακοίνωση προγράμματος
30 Νοεμβρίου 2021                                                  Φεβρουάριος 2022
31 Μαρτίου 2022                                                      Ιούνιος 2022
30 Ιουνίου 2022                                                        Σεπτέμβριος 2022

Οι αιτήσεις για νέα προγράμματα μπορούν να υποβληθούν για την υλοποίηση δύο ή περισσότερων κύκλων εντός του ίδιου ακαδημαϊκού έτους.

Οι αναγραφόμενες προθεσμίες δεν είναι δεσμευτικές, ωστόσο, εκτιμούμε ότι η τήρησή τους θα υποστηρίξει με τον καλύτερο δυνατό τρόπο την έγκαιρη έγκριση των προγραμμάτων και θα συμβάλλει στη βέλτιστη προβολή και επικοινωνία τους.

Πληροφορίες: κα Ιωάννα Δόντσιου, dontsiou@auth.gr; diaviou@auth.gr, 2310 996783

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΝΕΑ