Πρόσκληση σε ημερίδα – Κέντρο Επιμόρφωσης και Διά Βίου Μάθησης ΑΠΘ: Δράσεις και Προοπτικές, 12/5/21, 19:00-20:30

Αγαπητά Μέλη της Πανεπιστημιακής μας κοινότητας,

Ο Αντιπρύτανης Έρευνας και Διά Βίου Εκπαίδευσης, Πρόεδρος του Συμβουλίου, και τα μέλη του Συμβουλίου του Κέντρου Επιμόρφωσης και Διά Βίου Μάθησης του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΚΕΔΙΒΙΜ ΑΠΘ) σας προσκαλούν στην ενημερωτική ημερίδα με θέμα:

«Κέντρο Επιμόρφωσης και Διά Βίου Μάθησης ΑΠΘ: Δράσεις και Προοπτικές»,

η οποία θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 12 Μαΐου 2021 και ώρες 19:00-20:30

Για να παρακολουθήσετε την ημερίδα, επισκεφθείτε τον σύνδεσμο: https://authgr.zoom.us/j/95639878467?pwd=U2loS1FSTThPR1VqNE9IU0ltalY1Zz09

(Passcode: 058620)Η εκδήλωση απευθύνεται σε μέλη ΔΕΠ, Αφυπηρετήσαντες και Ομότιμους/ες Καθηγητές/τριες, καθώς και σε μέλη ΕΔΙΠ και ΕΕΠ (κατόχους διδακτορικού διπλώματος σπουδών) του ΑΠΘ, προκειμένου να ενημερωθούν για τις δραστηριότητες του ΚΕΔΙΒΙΜ ΑΠΘ και τις προοπτικές που δημιουργούνται για την ενασχόλησή τους ως Επιστημονικές/οί Υπεύθυνες/οι των εκπαιδευτικών προγραμμάτων του.

Επισυνάπτεται το πρόγραμμα της ημερίδας.

Πρόγραμμα Ημερίδας

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΝΕΑ